Ylli nga Premierliga kërkon rikthimin tek Milano – Lajmi.net
Ylli nga Premierliga kërkon rikthimin tek Milano
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 22:32, 14 March 2019
Ylli i Premierligës po e kërkon me ngulm rikthimin në Serie A, saktësisht në ‘San Siro’.

Gerard Deulofeu është i vendosur që pas aventurës në Watford, të rikthehet tek ish skuadra e tij, Milano, shkruan ‘Calciomercato’, transmeton lajmi.net.

E përditshmja italiane shkruan se spanjolli është i interesuar që të kthehet në Serie A gjatë kësaj vere, ku kishte kaluar sezonin e vitit 2017.

Ai kishte luajtur tek Milano në formë huazimi. Deulofeu ka qenë edhe anëtar i Barcelonës, ku nuk arriti ta bëjë vendin e tij.

Milano duhet të ofrojë rreth 35 milionë euro për të siguruar shërbimet e anësorit këmbëshpejtë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO