Ylli i NBA krahason vetën me Ronaldon – Lajmi.net
Ylli i NBA krahason vetën me Ronaldon
Autori: Lajmi.net BasketbollLajme futbolliSport 17:39, 5 November 2018
Senzacioni i NBA këtë sezon, Luka Doncic, ka krahasuar vetën e tij me Cristiano Ronaldon, në një aspekt shumë interesant.

Ish lojtari i Real Madrid  në një intervistë për “Marca” ka analizuar startin e mirë të tij në NBA,  vështirësitë e tij, lojën kundër LeBron James dhe shumë gjëra tjera, transmeton lajmi.net.

Cili “7” i mungon më shumë Real Madridit, ti apo Cristiano? Ishte pyetja e gazetarit drejtuar basketbollistit.

“[Duke qeshur] Mendoj se Madridit i mungon më shumë Cristiano, sepse ai është një prej më të mirëve në botë” ishte përgjigja e sllovenit.

Doncic gjithashtu ka thënë se ishte e mrekullueshme të luante kundër LeBron James, duke thënë se ai është idoli i tij. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO