Ylli i Man Cityt, nënshkrimi i dytë i Zidane te Real Madrid – Lajmi.net
Ylli i Man Cityt, nënshkrimi i dytë i Zidane te Real Madrid
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 8:23, 16 March 2019
Real Madrid është aktivizuar në tregun e transferimeve, duke kërkuar lojtarë cilësor për afatin kalimtar të verës.

Mesfushori anglez i Manchester Cityt, Raheem Sterling, mund të jetë një nga nënshkrimet e mëdha të Real Madridit në vitin 2019.

‘Mirror’ shkruan se Real Madrid dëshiron transferimin e yllit të Manchester Cityt, përcjell ‘lajmi.net’.

Sterling është një nga yjet e klasit botëror që ‘Los Blancos’ po planifikojnë t’i transferojnë gjatë verës, së bashku me Neymar, Eden Hazard dhe Christian Eriksen.

Reprezentuesi anglez admirohet shumë nga Zinedine Zidane, që kishte kërkuar transferimin e tij edhe në vitin 2014, kur ishte ndihmës i Carlo Ancelottit./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO