Ylli i “Big Brother” dhe gjoksi i saj përvëlues (Foto)

Bukuroshja nisi vitin me dizajnin e saj të bikini-t, ekstra për vajzat me ‘vija’ të veçanta.

ShowBiz

01/02/2016 08:22

Megjithatë, deri sa dizajni i saj të lançohet në shitje, Casey Batchelor po bën çmos që të shfaq vijat e saj në bikini – duke nxjerrë pamje që vërtetë të lëjnë pa frymë.

Ish-ylli i “Big Brother”, 29- vjeçarja së fundmi është parë në Marrakesh të Marokut, duke bërë qejf në një pishinë.