​ Ylli Dreshaj tregon amanetin e gjyshit të tij

Ylli Dreshaj nga qyteti i Pejës është i njohur për aftësinë e tij me gjyshin e tij. Ai në një intervistë për lajmi.net ka rrëfyer raportin e tij me gjyshin dhe amanetin që ky i fundit ka për të. ‘’Dashuria ime për gjyshin është shtuar edhe më shumë pas një rasti tragjik në familjen tonë.Jam…

ShowBiz

04/06/2023 16:13

Ylli Dreshaj nga qyteti i Pejës është i njohur për aftësinë e tij me gjyshin e tij.

Ai në një intervistë për lajmi.net ka rrëfyer raportin e tij me gjyshin dhe amanetin që ky i fundit ka për të.

‘’Dashuria ime për gjyshin është shtuar edhe më shumë pas një rasti tragjik në familjen tonë.Jam shumë i angazhuar por që ka raste kur i lë anash të gjitha për të shkuar tek gjyshi’’, thotë Ylli.

​ Ylli Dreshaj tregon edhe për  amanetin e gjyshit të tij.

 

“Nuk muj me mendu jetën pa gjyshin, m’ka thënë ‘ruaje vëllain se njerëzit nuk ju dojnë’”, thotë Ylli Dreshaj./Lajmi.net/