Yll Limani ka një kërkesë të veçantë për Elgit Dodën

Artisti shqiptar, Yll Limani, është këngëtari që gëzon raporte të mira me pothuajse të gjithë artistët e estradës shqiptare. Ai një raport të tillë duket se gëzon edhe më këngëtarin shqiptar, Elgit Doda, shkruan lajmi.net. Së fundmi ai u shfaq krah Elgitit në prapaskenat e koncertit ‘Alpha show’ ku pati një kërkesë të veçantë për…

ShowBiz

18/08/2022 08:06

Artisti shqiptar, Yll Limani, është këngëtari që gëzon raporte të mira me pothuajse të gjithë artistët e estradës shqiptare.

Ai një raport të tillë duket se gëzon edhe më këngëtarin shqiptar, Elgit Doda, shkruan lajmi.net.

Së fundmi ai u shfaq krah Elgitit në prapaskenat e koncertit ‘Alpha show’ ku pati një kërkesë të veçantë për Elgitin.

‘Elgiti, ka me ma fal këtë maicë”, ishte kërkesa e Yllit.

Ndërsa Elgiti e ri-postoi postimin e Yllit dhe iu përgjigj në formë shakaje duke i thënë se ka frikë se do i rri si fustan. /Lajmi.net/