Xhuli: Vajzat e reja dëshirojnë çanta nga meshkujt, të mençurat duan investime; ndonjë banesë apo diçka

Modelja Xhylije (Xhuli) Nura ka zhvilluar një bisedë interesante me disa nga banorët pasditën e së dielës. Kanë qenë Artani dhe Vedati, ata të cilët e kanë ngacmuar bukuroshen drenicase, duke i thënë se ka shumë shpenzime si person dhe se burri i saj do të duhet t’i blejë çanta të shtrenjta. “Çantat i blej…

ShowBiz

05/02/2023 18:33

Modelja Xhylije (Xhuli) Nura ka zhvilluar një bisedë interesante me disa nga banorët pasditën e së dielës.

Kanë qenë Artani dhe Vedati, ata të cilët e kanë ngacmuar bukuroshen drenicase, duke i thënë se ka shumë shpenzime si person dhe se burri i saj do të duhet t’i blejë çanta të shtrenjta.

“Çantat i blej vet, najsend ma shumë, ndonjë investim: ndonjë banesë apo diçka të tillë”, ka thënë Xhuli.

Më pas e njëjta i ka thënë Vedatit se vajzat e reja janë ato që kërkojnë çanta, ndërsa vajzat e mençura sipas saj mendojnë më larg – te investimet.

“Vajzat e reja dëshirojnë çanta, të mençurat duan investime, o Vedat”, ka thënë mes të tjerash Xhuli.

Xhuli përndryshe ishte një nga personazhet më të përfolur në mbrëmjen e së premtes – kjo ngase i dha fund lidhjes me Atdheu.