Xhesika Berberi zbulon gjoksin ndërsa pozon pranë luleve

Xhesika Berberi ka publikuar disa fotografi në llogarinë e saj në Instagram pranë disa luleve.

ShowBiz

24/10/2020 18:27

Xhesika Beberi njihet si një nga modelet shqiptare me një bukuri mahnitëse e cila jeton dhe vepron në SHBA, shkruan lajmi.net.

Ajo së fundmi në llogarinë e saj në Instagram ka publikuar një imazh ku shihet pranë luleve të ndryshme ku siç do herë binte në sy pamja e saj natyrale.

E veshur me një mantel ngjyrë rozë që shkonte perfekt me ngjyrat e luleve modelja ka vendosur të shfaqet mjaft sensuale për kamerën.

Ndërsa natyrisht qe pas publikimit të fotografive ajo mori komente të shumta dhe komplimente nga ndjekësit por që nuk munguan as fytyrat publike./Lajmi.net/