Xhesika Berberi realizon fotografi ‘topless’, vetëm me peshqir në kokë

Kohëve të fundit ajo ka publikuar shpesh imazhe me të brendshme.

ShowBiz

30/12/2018 18:41

Xhesika Berberi në Instagram para disa minutash e ka ndarë me ndjekësit një foto në të cilën është shfaqur ‘topless’, shkruan lajmi.net.

Në imazhin e postuar ajo po reklamon një produkt ndërsa shihet e zhveshur me vetëm një peshqir i cili po ia mban flokët.

Xhesika, modelja shqiptare e cila jeton dhe vepron jashtë vendit, shpesh herë ka tërhequr vëmendjen me pozat provokative, aty ku para aparatit profesional doli vetëm me të brendshme./Lajmi.net/