Xhensila zbulon arsyen pse Besi është ‘urtësuar’

Xhensila me shkop në dorë tregon ‘arsyen’ e ‘urtësimit’.

ShowBiz

15/10/2019 13:55

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë një çift me një numër të madh të fansave mbarë trojet shqiptare, kjo ka bërë që postimet e dyshes të marrin vëmendje të madhe në media, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka publikuar së fundmi në Instagram një video teksa shihet duke ushtruar me një shkop të cilin e godit në një rrotë të madhe, dhe instruktorja e saj e ka etiketuar Besin në këtë video.

Ku thotë “Prandaj është urtësua Besi, ja sekreti” pastaj ka reaguar edhe Xhensila duke shkruar “Nuk është ashtu siç duket, edhe më keq”. /Lajmi.net/