Xhensila uron të dashurin për ditëlindje, ja ëmbëlsira surprizë (Foto)

Aktori i njohur shqiptar Bes Kallaku po feston ditëlindjen e tij.

ShowBiz

20/11/2016 08:17

Padyshim që për këtë ditë me rëndësi për të nuk kanë munguar as urimet, dhuratat dhe befasitë, shkruan lajmi.net

Një nga personat që ka befasuar atë është e dashura e tij, Xhensila Myrtezaj.

Kjo e fundit në Instasnap ka hedhur ca pamje ku shihet momentet e festimit me një ëmbëlsirë e cila ka një formë interesante.

E bërë në formë të shiritit të filmit, ëmbëlsira ishte e mbushur me fotografi nga jeta e Besit duke paraqitur kështu momentet e tij më të mira./lajmi.net

15174621_2167143970177759_1960536057_n