Xhensila tregon linjat bombastike (Foto)

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj së fundmi ka mahnitur me disa imazhe të publikuara.

ShowBiz

25/05/2017 09:27

Me zërin e mahnitshëm, fytyrën engjëllore e linjat perfekte trupore, Xhensila mbetet njëra ndër këngëtaret më të kombletuara të momentit, shkruan lajmi.net

Se e ka një trup perfekt ajo e ka dëshmuar edhe së fundmi nëpërmjet disa imazheve të publikuara në Instagram.

Me veshje sportive Xhensila sërish ka marrë vëmendjen e ndjekësve dhe mediave./Lajmi.net/