Xhensila thekson format trupore në veshjen super të ngushtë

Xhensila mahniti me linjat në fotografinë e fundit.

ShowBiz

10/06/2020 12:17

Xhensila Myrtezaj pas lindjes së vajzës është rikthyer menjëherë në format e mëparshme, ndërsa tani ka perfeksionuar linjat, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja, së fundi ka publikuar një fotografi në të cilën shfaqet joshëse e veshur me një kostum të ngushtë dhe këmishë të bardhë.

Ajo me këtë paraqitje tregoi se ka arritur format e përsosura, për të cilat çdo femër ëndërron.

Kujtojmë se “Paris” mban titullin kënga e fundit e Xhensila Myrtezajt, ndërsa fansat presin të shohin një këngë të re nga ajo. /Lajmi.net/