Xhensila publikon bashkëpunimin me Noizyn e Ardian Bujupin

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka publikuar këngën e re të titulluar “Lamtumirë” që është në bashkëpunim me reperin Noizy dhe këngëtarin Ardian Bujupi. Teksti është shkruar nga vet këngëtarët, me producent Engli Versal. Kënga që nga momenti i publikimit ka marrë mijëra klikime në Youtube.  

ShowBiz

22/06/2024 19:58

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka publikuar këngën e re të titulluar “Lamtumirë” që është në bashkëpunim me reperin Noizy dhe këngëtarin Ardian Bujupi.

Teksti është shkruar nga vet këngëtarët, me producent Engli Versal.

Kënga që nga momenti i publikimit ka marrë mijëra klikime në Youtube.

YouTube player