Xhensila Myrtezaj sjell imazhin e ëmbël, ja si është veshur – Lajmi.net
Xhensila Myrtezaj sjell imazhin e ëmbël, ja si është veshur
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:24, 11 January 2019
Xhensila Myrtezaj ka publikuar një fotografi të re në Instagram.

Xhensila Myrtezaj ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re, në të cilën vjen me shumë stil, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja duket mahnitëse teksa ishte kombinuar me ngjyrë kafe dhe të zezë.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Xhensila Myrtezaj është “Çika çika”, në duet me Ardian Bujupin. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO