Xhensila Myrtezaj shtatzënë për herë të dytë?

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është mjaft aktive në koncerte dhe mbrëmje muzikore.

ShowBiz

15/05/2022 18:37

Shpesh herë ajo ndan imazhe të ndryshme nga këto mbrëmje, shkruan lajmi.net.

Së fundmi faqja Vipat e Bllokut ka ndarë një imazh në ‘Instagram’ ku shfaqet barku i fryrë.

Ky imazh hedh dyshime për ndonjë shtatëzani të këngëtares.

Por nuk dihet saktë nëse ka të bëjë me shtatëzani apo fotoja mund të jetë edhe më e hershme, pasi Xhensila ditën e djeshme ka publikuar një videoklip të ri në bashkëpunim me Elgit Dodën dhe këngëtarja shihet tejet në formë./Lajmi.net/