Xhensila Myrtezaj përdoruese e dobët e ‘photoshop’-it

21:23 | 21 Korrik 2019

Xhensila Myrtezaj ka publikuar një fotografi me të cilën ka nxitë komentet e ndjekësve.

Duket se edhe Xhensila Myrtezaj si shumë kolege të saja qenka përdoruese e fotoshopit, për këtë herë paska dështuar në përdorimin e tij, shkruan lajmi.net.

Pas heqjes së kilogramëve, Xhensila ka publikuar një fotografi në Instagram, ku si rrallëherë vërehet e ka përdorur paksa “phtotshop”-in dhe nuk shihet fare kërthiza.

Sa i përket muzikës projekti i saj i fundit është bashkëpunimi me Pirro Çakon ‘Sekreti Im’ i cili ka arritur mbi 10 milion klikime në Youtube. /Lajmi.net/