Xhensila Myrtezaj dhe Elgit Doda paralajmërojnë bashkëpunimin e ri?

Xhensila Murtezaj është njëra ndër këngëtaret më të dashura të publikut.

ShowBiz

04/05/2022 11:44

Si duket këngëtarja është duke punuar për bashkëpunimin e radhës, shkruan lajmi.net.

Ky bashkëpunim pritet të jetë me Elgit Dodën, dhe titullohet “A e din ti”.

Ky projekt vjen pas atij solo të titulluar “Ale Ale”.

Projekti i fundit i këngëtares përtej asaj që arriti miliona klikime, kënga mori komentet negative.

Këto komentet negative vinë pas ndryshimit të saj në stilë, si dhe teksti i këngës./Lajmi.net/