Xhensila flet për herë të parë për çmimin e dasmës

Dasma e Xhensila Myrtezajt dhe Bes Kallakut padyshim që është më e përfolura nga gjithë martesat e estradës këtë vit.

ShowBiz

11/11/2017 15:20

Pas dasmës dhe muajit të mjaltit, Xhensila i është rikthyer angazhimeve në muzikë, por nuk është parë tek ka dhënë ndonjë intervistë për medie.

Për ‘Mirage’, Xhensila dha intervistën e parë nga dasma duke treguar të gjitha detajet dhe të pathënat.

Një dasmë sikurse e Besit dhe Xhensilës është e qartë se ka kosto shumë të lartë, e për këtë gjë këngëtarja ka folur për herë të parë në ‘Mirage’.

Për të parë kuptuar se cili ishte çmimi i dasmës së çiftit dhe për të parë edhe vetë se çka e bëri atë dasmë të kushtueshme dhe sigurisht madhështore, klikoni në linqet e mëposhtme. /Lajmi.net/

YouTube player
YouTube player