Xhensila e kompletuar pranë Besit dhe Ajkës, uron Vitin e Ri me këtë imazh

Xhesila Myrtezaj-Kallaku e ka uruar vitin e ri me një foto pranë bashkëshortit dehe vajzës.

ShowBiz

31/12/2018 23:36

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj në Instagram e ka publikuar një foto me Besin dhe vajzën Ajën, shkruan lajmi.net.

Me këtë imazh ajo ka zgjedhur të uroj Vitin e Ri 2019 e edhe në këtë natë feste është kujdesur që vajzës së vogël t’ia mbulojë fytyrën dhe mos t’ia tregoj imazhin në publik.

Ndyshe për Ajkën dhe si e kaloi 2018-ën ajo flet nesër në ‘Mirage’ duke filluar nga ora 19:00 në emisionin festiv të lajmi.net./Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/BsEX5UUA8rs/

YouTube player