Xhaka: Ndjenjë e mirë të jesh në shtëpi

20:05 | 1 Gusht 2021

Mesfushori i Arsenalit, Granit Xhaka ka reaguar pas golit të shënuar ndaj Chelseas.

Shqiptari shënoi me kokë në miqësoren ndaj Chelseas, por “Blutë” në fund dolën triumfues, shkruan lajmi.net.

Xhaka mesa duket do mbetet te Arsenal dhe këtë e konfirmoi përmes një postimi në Facebook.

“Ndjenjë e mirë të jesh në shtëpi”, shkroi ai.

Ndërkohë, edhe trajneri Mikel Arteta e ka konfirmuar qëndrimin e Xhakës menjëherë pas humbjes ndaj Chelseas./Lajmi.net/