Xavi: Dua të kjo kombëtare ta fitojë Kupën e Botës – Lajmi.net
Xavi: Dua të kjo kombëtare ta fitojë Kupën e Botës
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 19:03, 25 March 2018
Xavi Hernandez ka folur për Kupën e Botës që në verën e këtij viti organizohet në Rusi.

Sipas Xavit, ka shumë kombëtare që janë favorite për të fituar në Rusi, por shpreson që Kupën e Botës ta fitojë Spanja.

“Argjentina me Lionel Messin është favorite për të fituar Kupën e Botës në Rusi, po ashtu Gjermania, Brazili me Nemyarin, Spanja”, ka deklaruar Xavi.

Ai tutje ka thënë se shpreson që këtë kompeticion ta fitojë Spanja.

“Shpresoj që Spanja të mund ta fitojë sërish Kupën e Botës, por ka shumë shtete favorite”./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO