Të Infektuar: 39.057

Të Shëruar: 24.427

Të Vdekur: 1.005

Woww! Edhe në këtë vend e ka vënë flamurin kuq e zi Bebe Rexha (Foto)

10:01 | 27 Mars 2017

Këngëtarja kosovare me famë botërore Bebe Rexha, nuk harron në asnjë moment elementet me motive kombëtare.

Së fundi, ajo ka publikuar një video në llogarinë e saj zyrtare në Snapchat në të cilën shihet flamuri kombëtar shqiptar i vendosur në hotelin ku qëndronte ajo dhe bashkëpunëtorët e saj, shkruan lajmi.net.

Bebe është njëra ndër artistet tona e cila gjithmonë shprehet krenare për prejardhjen shqiptare.

Madje, edhe fansat e saj shumicën e dhuratave që i bëjnë janë bluza, flamuj dhe të tjera gjëra me flamurin kuq e zi. /Lajmi.net/