Willian më në fund po kalon te Barcelona – Lajmi.net
Willian më në fund po kalon te Barcelona
Autori: Lajmi.net La LigaMerkatoSport 9:58, 16 April 2019
Barcelona po mendon që t’i bëjë disa transferime të mëdha në verë.

Barcelona ka ndërtuar një skuadër të fuqishme në këto sezonet e fundit, por që dëshiron t’i shtojë edhe disa përforcime.

Skuadra katalonase e ka rikthyer interesimin për yllin e Chelseas, Willian, transmeton lajmi.net nga Daily Telegraph.

Barcelona ka kohë që po e kërkon transferimin e brazilianit, por që ky i fundit kishte refuzuar të largohet nga Blutë.

Por, tani skuadra katalonase ka ofruar 63 milionë euro për transferimin e Willianit nga Chelsea, ndërsa këta të fundit me shuam gjasë do ta pranojnë atë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO