Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

Watford – Tottenham, formacionet zyrtare

12:31 | 18 Janar 2020

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes hapëse të javës së 23-të mes Watford dhe Tottenham.

Vendasit janë në një momentum të jashtëzakonshëm, pasi nuk njohin humbje tash e pesë ndeshje.

Skuadra e Jose Mourinhos kërkon fitoren pas humbjes nga Liverpool dhe të ketë shpresa për futbollin evropian sezonin e ardhshëm.

Ndeshja fillon në orën 13:30, derisa më poshtë mund t’i shihni formacionet zyrtare të të dyja skuadrave. /Lajmi.net/ 

Watford

Tottenham