Watford dhe Chelsea ndajnë pikët (VIDEO)

Watfordi dhe Chelsea kanë barazuar pa gola, në kuadër të xhiros së 24 në Premierligë. Chelsea ndodhet në vendin e 13 me 29 pikë pas këtij barazimi, ndërsa Watfordi i 9-ti me 33 pikë.

Sport

03/02/2016 22:39

YouTube player