Watford – Arsenal, formacionet zyrtare – Lajmi.net
Watford – Arsenal, formacionet zyrtare
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 19:58, 15 April 2019
Arsenal do të ketë një përballje të vështirë në javën e 34-të në Premierligë.

Arsenal do të jetë mysafir i Watfordit në kuadër të përballjes së tyre në Premierligë.

Skuadra londineze në këtë ndeshje do të jetë pa Hector Bellerin, Rob Holding dhe Danny Welbeck, që janë të lënduar, ndërsa Sokratis nuk do të jetë në këtë ndeshje për shkak të numrit të kartonëve, raporton lajmi.net.

Ndeshja në mes të Watford dhe Arsenalit starton në ora 21:00.

Më poshtë mund t’i shikoni formacionet zyrtare të të dyja skuadrave. /Lajmi.net/

Watford:

 

Arsenal:

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO