Vuan nga sëmundje e rrezikshme, trajneri i Kombëtares evropiane shtrohet në spital – Lajmi.net
Vuan nga sëmundje e rrezikshme, trajneri i Kombëtares evropiane shtrohet në spital
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 18:43, 15 April 2019
Robert Prosinecki është shtruar në spital

Trajneri i kombëtares së Bosnje-Hercegovinës, Robert Prosinecki ka përfunduar në spital.

Ish-futbollisti i njohur kroat në vitet ’90 vuan nga problemet në stomak dhe është shtruar në spitalin e Zagrebit, raportojnë mediat boshnjake, transmeton lajmi.net.

Njëri prej talenteve më të mirëvë të viteve ’90 është operuar dhe dy herë të tjera në stomak. E gjithë bota e futbollit i uron shërim të shpejtë Prosineckit. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO