Votoni për hitin e vitit 2016 – Lajmi.net
Votoni për hitin e vitit 2016
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:29, 14 December 2016
Zgjedhni këngën që mendoni se ka qenë hiti më i madh gjatë vitit 2016. Ju mund të votoni për një ose më shumë këngë, ndërsa rezultatin do ta merrni vesh në edicioni festiv të emisionit 'Mirage'.

Votoni për një ose më shumë nga këngët e përzgjedhura më poshtë:

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO