Vorskla 0:3 Arsenal, nota e Dallkut dhe të tjerëve

Arsenal me lehtësi ka shënuar fitore në përballjen ndaj Vorskla me rezultatin 0:3.

Sport

29/11/2018 21:09

Me këtë fitore skuadra e Unai Emery ruan pozitën  e parë në grup, me 13 pikë të grumbulluara.

Serinë e golave e hapi Smith – Rove, në minutën e 10’ të takimit, shkruan lajmi.net.

Dy golat tjerë erdhën nga Aaron Ramsey dhe J Wilock në minutat 27’ dhe 41’.

Këto janë notat e lojtarëve për këtë takim, sipas “ËhoScored”. /Lajmi.net/