Vogëlushi në foto sot është ndër artistët më të suksesshëm të estradës shqiptare – Lajmi.net
Vogëlushi në foto sot është ndër artistët më të suksesshëm të estradës shqiptare
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:32, 12 January 2019
Flori Mumajesi ka hapur arkivat e fëmijërisë.

Flori Mumajesi ka publikuar një fotografi nga fëmijëria, në të cilën vështirë të njihet, shkruan lajmi.net.

“Kush eshte rrit n’kominat e njeh mire kete kalin”, ka shkruar ai.

Kantautori, i cili sot është ndër emrat më të suksesshëm të estradës shqiptare, në këtë foto duket se ishte gjashtë vjeç, kjo bazuar në shenjat që i ka bërë me gishta.

Kujtojmë që Flori në fund të 2018-ës, zuri vendin e parë në festivalin “Kënga Magjike”. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO