Vlerësimet e lojtarëve: Tottenham 0-0 Manchester United

Tottenhami dhe Manchester United janë ndarë baraz pa gola në ndeshjen e zhvilluar në ëhite Hart Lane. Më poshtë i keni vlerësimet e lojtarëve të këtij takimi.

Sport

28/12/2014 15:03

Tottenham: Lloris 8.5, Chirchies 7.5, Fazio 8.5 (Ljtar i ndeshjes), Vertonghen 7.5, Davies 7.5, Samtobuli 7.5, Mason 7.0, Chadli 6.5, Townsend 6.5, Eriksen 6.5, Kane 7.5

Zëvendësuesit: Dembele 6.0, Lamela 6.0

Manchester United: De Gea 7.5, Jones 8.0, McNair 8.0, Evans 8.0, Carrick 7.0, A.Young 7.0, Rooney 7.0, Mata 7.5, Valencia 6.5, Van Persie 5.5 (Dështim i ndeshjes), Falcao 6.5

Zëvendësuesit: Rafael 6.5, Smalling 6.5, Shaw 6.5