Të Infektuar: 1032

Të Shëruar: 789

Të Vdekur: 29

Vlerësimet e lojtarëve: Empoli 2-2 Milan

0:47 | 24 Shtator 2014

Torres në aksion ndaj Empolit

Fernando Torres ka arritur të shënojë në barazimin e Milanit 2-2 kundër Empolit. Ja dhe vlerësimet e lojtarëve nga kjo ndeshje.

Empoli: Sepe 8, Tonelli 8.5, Laurini 8, Rui 8, Rugani 8, Valdifiori 8, Croce 8, Verdi 8.5, Vecino 8, Tavano 8, Pucciarelli 9

Zëvendësuesit: Maccarone 7.5

Milan: Abbiati 8, Abate 9 (Lojtar i ndeshjes), Bonera 6.5 (Dështim i ndeshjes), De Sciglio 8, Zapata 8, Honda 8.5, Menez 8, Van Ginkel 8, De Jong 8.5, Muntari 8, Torres 9

Zëvendësuesit: Poli 8, Bonaventura 8