Vlerësimet e lojtarëve: Celta 2-4 Real Madrid

Real Madridi ka arritur të shënojë fitore në udhëtim te Celta Vigo me rezultat 4-2. Më poshtë i keni vlerësimet e lojtarëve të këtij takimi.

Sport

26/04/2015 23:16

Celta Vigo: Alvarez 7.5, Cabral 7.5, Fontas 7, Mallo 8, Castro 7 (Dështim i ndeshjes), Orellana 8.5, Fernandez 8, Dehli 8.5, Larrivey 8, Nolito 9, Mina 8.5

Zëvendësuesit: Bongonda 8, Hernandez dhe Charles – Minutazh të shkurtër

Real Madrid: Casillas 7.5, Ramos 8.5, Marcelo 7, Carvajal 7.5, Varane 8, Isco 8, Kroos 8.5, Illarramendi 7.5, James 9, Ronaldo 8.5, Chicharito 9 (Lojtar i ndeshjes)

Zëvendësuesit: Pepe, Arbeloa dhe Jese – Minutazh të shkurtër