Vlerësimet e lojtarëve: Bayern Munich 1-0 Manchester City

Bayerni ka shënuar fitore në minutat e fundit në ndeshjen e zhvilluar kundër Manchester Cityt, në kuadër të Ligës së Kampionëve. Se cilat janë notat që kanë marrë lojtarët e takimit, do të mësoni duke lexuar artikullin e mëposhtëm.

Sport

18/09/2014 00:00

Bayern Munich: Neuer 8, Boateng 9 (Lojtar i ndeshjes), Rafinha 8.5, Lahm 8, Benatia 7.5, Alaba 9, Bernat 8.5, Alonso 9, Gotze 8, Muller 8.5, Leëandoëski 7.5

Zëvendësuesit: Robben 7.5 (Dështim i ndeshjes), Pizarro dhe Dante (Minutazh të shkurtër)

Manchester City: Hart 8, Clichy 8, Demichelis 7.5, Kompany 7.5, Sagna 8, Silva 8, Navas 8, Nasri 7.5, Toure 7.5, Fernandinho 8.5, Dzeko 8

Zëvendësuesit: Milner 8, Aguero 8, Kolarov (Minutazh i shkurtër)