Vlerësimet e lojtarëve: Bayern 2-0 Roma

Bayerni ka shënaur fitore solide kundër skuadrës së Romës, me rezultat 2-0. Ja dhe vlerësimet e lojtarëve të këtij takimi.

Sport

05/11/2014 23:11

Bayern Munich: Neuer 8, Boateng 8.5, Lahm 8.5, Alaba 9, Benatia 8, Rafinha 8, Ribery 9 (Lojtar i ndeshjes), Alonso 8, Bernat 8, Gotze 8.5, Leëandoëski 8

Zëvendësuesit: Shaqiri 8, Rode 7.5, Hojberg – Minutazh i shkurtër

Roma: Skorupski 7, Mbiëa 7.5, Manolas 8, Holebas 7.5, Torosidis 7 (Dështim i ndeshjes), Florenzi 7.5, Nainggolan 7.5, De Rossi 8.5, Keita 8.5, Destro 7.5, Iturbe 7.5

Zëvendësuesit: Cole 7.5, Pjanic 8, Gervinho 8