Vjosa Emini publikon videoklipin e ri (Video)

Këngëtarja Vjosa Emini ka publikuar projektin e saj më të ri.

ShowBiz

23/06/2015 12:46

“Të lutem” titullohet kënga më e re Vjosa Eminit e punuar nga Virusi dhe Toni,të cilën këngëtarja e solli të realizuar me videoklip nga produksioni “Max Production”.

YouTube player