Vjollca Haxhiu: Nuk kam botoks në fytyrë, do të bëj shumë shpejt

19:52 | 12 Korrik 2019

Vjollca Haxhiu ka folur rreth jetës artistike dhe asaj private në intervistën e fundit.

Vjollca Haxhiu ishte e ftuara sot në emisionin ‘Mirage’ ku rrëfen gjithçka rreth jetës artistike dhe asaj private, shkruan lajmi.net.

Është folur shumë në media nëse ka ose jo këngëtarja botoks, por ajo mohoi kategorikisht një gjë të tillë duke thënë se do bëj më vonë një ndërhyrje.

Në linkun e mëposhtëm mund ta gjeni videon e plotë të intervistës së Vjolla Haxhiut. /Lajmi.net/