Vjen reagimi i parë nga Arta Kabashi- “Jam beqare dhe mos shpërndani lajme të rrejshme”

Ish-banorja e Big Brother VIP Albania, Arta Kabashi ka reaguar pas aludimeve së ajo është në një lidhje më Blerim Destanin. Për Arta Kabashin ishte përfolur së kishte konfirmuar së është në një lidhje dashurie, por nga ajo vjen reagimi i parë duke i demantuar ato. Ajo përmes një “InstaStory”, ka thënë “Unë jam single…

ShowBiz

29/02/2024 20:20

Ish-banorja e Big Brother VIP Albania, Arta Kabashi ka reaguar pas aludimeve së ajo është në një lidhje më Blerim Destanin.

Për Arta Kabashin ishte përfolur së kishte konfirmuar së është në një lidhje dashurie, por nga ajo vjen reagimi i parë duke i demantuar ato.

Ajo përmes një “InstaStory”, ka thënë “Unë jam single dhe mos shpërndani lajme fake”./Lajmi.net/