Vjen ofendimi i parë për Bonuccin, ja çfarë i bën motra e Chiellinit (FOTO)

18:08 | 14 Korrik 2017

Leonardo Bonucci ka filluar të “thumbohet” pas kalimit nga Juventusi te Milani.

Është motra e mbrojtësit Giorgio Chiellni, që ka akuzuar rëndë mbrojtësin 30 vjeçar.

Silvia Chiellini beson se Bonucci u transferua në “San Siro” për shkak të parave.

“Të gjithë e donin atë si kapiten”, ka shkruar Silvia Chiellini në Facebook.

“Më pas të gjithë mendonin se ai është simbol i Bianconerëve dhe pastaj… #Paratëgjithmonëfitojnë #Nukkamfjalë”, ka shkruar motra e mbrojtësit të Juves./Lajmi.net/