Vivien përlotet nga mesazhi i Getinjos

Vivien dhe Getinjo kanë krijuar lidhjen e tyre në shtëpinë e “BBVK”, lidhje kjo e cila po vazhdon edhe pse Getinjo ka lëshuar shtëpinë. Sot ajo pranuar një surprizë që i erdhi nga Getinjo, shkruan lajmi.net. Getinjo ia dërgoi një mesazh me parashutë ku shkruante: “Të puth Geti shumë”. Pas kësaj, Vivien qan e emocionuar…

ShowBiz

25/01/2023 13:51

Vivien dhe Getinjo kanë krijuar lidhjen e tyre në shtëpinë e “BBVK”, lidhje kjo e cila po vazhdon edhe pse Getinjo ka lëshuar shtëpinë.

Sot ajo pranuar një surprizë që i erdhi nga Getinjo, shkruan lajmi.net.

Getinjo ia dërgoi një mesazh me parashutë ku shkruante: “Të puth Geti shumë”.

Pas kësaj, Vivien qan e emocionuar në krahët e Gresës./Lajmi.net/