Viti 2015 filloi mbarë për Tunën

Këngëtarja nga Shkupi, Tuna, duket se edhe këtë vit e ka filluar për së mbari. Kështu të paktën na bën me dije vetë ajo, përmes një postimi dhe një fotografie ku shihet në një mbrëmje muzikore në Tiranë…

ShowBiz

04/01/2015 14:55

Tuna padyshim ishte ndër këngëtaret me më së shumti koncerte gjatë vitit 2014. Por duket se edhe 2015-ta, filloi mirë për te.

Kështu të paktën na tregon vetë Tuna e cila ka lënë një mbishkrim karshi një fotos ku shihet në koncert në Tiranë.

“2015-ta filloi për së mbari”, shkruan Tuna në ‘Instagram’. Transmeton lajmi.net

Ndryshe Tuna, ka paralajmëruar se ky vit do jetë plot surpriza për fansat e saj. Lajmi.net