Vithet seksi të Alesia-s! Vëmendjen e merr me bikinit në formë të tangave – Lajmi.net
Vithet seksi të Alesia-s! Vëmendjen e merr me bikinit në formë të tangave
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:30, 16 April 2018
Ajo është një nga vajzat e komentuara në showbizin shqiptar sa i përket formave të saj trupore.

Këto kohë velina e emisionit “Stop” Alesia Bami ka publikuar në rrjete sociale foto ku shfaqet më seksi se asnjëherë.

 Ajo ka postuar foto ku shfaqet me bikini në pishinë dhe jo vetëm duke ekspozuar hiret e saj, e sidomos të pasmet.

Duket se këtë fundjavë Alesia është argëtuar mjaft dhe një fakt I tillë dëshmohet më së miri në këto foto.

d2_1523896758-7743582 d3_1523896764-2197021

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO