Vip-at shqiptarë që u përfshinë në video-skandale (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare Inis Gjoni vite me parë ka qenë në qendër të vëmendjes së medieve dhe publikut për shkak të publikimit të një video-skandal, ku ajo shfaqet duke kryer marrëdhënie intime me një mashkull.

ShowBiz

26/01/2016 22:29

Videoja është filmuar nga aparati celular i mashkullit me të cilin Inis ishte në lidhje asokohe, ku të dy shfaqen duke marrë nëpërmjet hundës një lëndë të bardhë, e cila dyshohet të ketë qenë kokainë, por më vonë është përgënjeshtruar nga Inisi.

Përveç, Inisit, edhe për prezantuesen seksi, Xhemi Shehu ishte përfolur për një video intime, por deri me tani nuk është shfaqur një video e tillë./ORAinfo