Violetë Kukaj ia thotë kaq mirë edhe këngës me sharkia në një dasmë

17:38 | 31 Korrik 2021

Foto: Instagram

Violeta di të këndojë edhe me sharki.

Këtë e ka treguar sot vet këngëtarja me anë të një video në instagram, shkruan lajmi.net.

Derisa ndodhet në një dasmë për të krijuar atmosferën e zakonshme këngëtarja qëndron ulur në tavolinën e saj dhe këndon edhe me sharki.

Përveç mënyrës së këndimit ajo mori vëmendje edhe me dukjen e saj me fustan të kuq.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VioletëKukaj (@violetekukaj)

Ndryshe, “Sytë” është projekti i fundit nga Violeta./Lajmi.net/