Vildane Zeneli tani ‘topless’ në Instagram (FOTO)

Modelja e njohur, Vildane Zeneli nuk ka të ndalur. Ajo ka vazhduar që të provokojë nëpër rrjetet sociale.

ShowBiz

12/06/2016 11:34

Në një fotografi të postuar së fundit në Instagram, Vildanja ka nxjerrë thuajse tërë gjoksin. Ndonëse nuk e ka treguar të tërin, ajo shihet pa bikini.

Është bërë trend që modelet dhe këngëtaret kosovare të mbesin në treg përmes ekspozimit të trupit të tyre.

v_1465711470-2438810