Të Infektuar: 4307

Të Shëruar: 2095

Të Vdekur: 94

Videoja që publikoi Ryva nuk u pëlqeu ndjekësve të saj, kjo është arsyeja

17:35 | 15 Maj 2019

Ryva Kajatazi ka pranuar kritika nga ndjekësit e saj në Instagram.

Këngëtarja Ryva Kajtazi është në përgatitje të projektit të saj më të ri muzikor i cili me gjasë do të vijë me videoklip, shkruan lajmi.net.

Këtë la të kuptohet vetë Ryva pas postimit të një fotografie e më pas një videoje në llogarinë e saj në Instagram.

Në videon e postuar ajo duket krejtësisht ndryshe dhe për këtë ndryshim drastik në pamje ka pranuar kritika nga ndjekësit e saj.

Këngëtarja nuk ka dhënë detaje se kur do të publikohet kënga e re, mirëpo ajo do të vijë së shpejti./Lajmi.net/