Videoja “e nxehtë” e Chrissy Teigen dhe John Legend për Shën Valentin – Lajmi.net
Videoja “e nxehtë” e Chrissy Teigen dhe John Legend për Shën Valentin
Autori: Lajmi.net Entertainment 9:08, 15 February 2017
31 –vjeçarja Chrissy Teigen, dhe 38- vjeçari John Legend, janë bashkuar edhe një herë, por këtë herë për një xhirim të një videoje joshëse për Ditën e Shën Valentinit për revistën “LOVE”.

Klipi tregon modelen duke kënduar këngën e bashkëshortit të saj “Ordinary People”, e veshur vetëm me të brendshme.

Chrissy dukej tepër “e nxehtë” me të brendshmet e saj të markave të ndrysshme përfshirë Marc Jacobs, Moschino, Syrenn Latex Couture, Ruby Modanë  në këtë videoklip. E realizuar për ditën e të dashuruarëve, video dukej e përsosur në çdo detaj.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO