Video ‘përvëluese’ nga Rita Ora, pozon pa reçipeta

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, këto javë ka mbajtur turin e saj të koncerteve nëpër Evropë.

ShowBiz

29/06/2018 15:10

Ajo është shumë e pëlqyer nga fansat dhe publiku pasi koncertet e saj janë të mbushura me plot njerëz, shkruan lajmi net.

E përpos kësaj, Ora është aktive edhe në rrjete sociale e cila nuk ngurron të publikojë imazhe dhe video të llojllojshme.

Video e fundit e saj është tejet e ‘zjarrtë’, gjersa kërcen dhe shfaqet mjaft seksi edhe pa reçipeta, e në fokus padyshim se është gjoksi i saj.

Të fundit imazhe të Ritës, që u pëlqyen janë të realizuara në një ambient të hapur në park, me çka ka ndikuar që fotot të dalin edhe më artistike me veshjen transparente dhe përshtatjen që ka bërë.

“Girls”, është projekti i fundit i lansuar nga ajo me Bebe Rexhën, Charli XCX dhe reperen, Cardi B./Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/Bkm9z-lnzvN/?hl=en?&taken-by=ritaora