Video lojërat që nuk duhet t’i humbisni në fillim të këtij viti

Pritja ka marrë fund dhe jemi më afër se kurrë drejt një viti të mbushur me video lojëra të jashtëzakonshme.

Fun

03/01/2019 19:27

Vetëm në muajin janar, dy lojëra masive janë planifikuar të mbërrijnë – “Kingdom Hearts 3” dhe “Resident Evil 2”, transmeton lajmi.net.

Ndryshimet janë më se evidente në aspektin e grafikës dhe sfidave, si dhe mundësive të tjera që do të ofrojnë lojërat.

Sidoqoftë, të ndjekim listën e plotë të video lojërave që do të lancohen tre muajt e ardhshëm:

1. Resident Evil 2 (remastered)

2. Kingdom Hearts 3

3. Far Cry New Dawn

4. Dead or Alive 6

5. Crackdown 3

6. Anthem

7. Metro: Exodus

8. Trials Rising

9. Devil May Cry 5

10. The Division 2

11. Sekiro: Shadows Die Twice

12. Mario Kart Tour